مجموعه سایت های ما
جایی برای یادگیری بیشتر

قیمت ها در تابلوسازی

0

قیمت در تابلوسازی در واقع به نوع تابلو، سبک و همچنین مابقی فاکتورهای تابلوسازی بستگی دارد. تابلوسازی ها در مدل های مختلفی هستند که غالبا در انواع: تابلو چلنیوم، تابلوسازی کامپوزیت، تابلوسازی نئون پلاستیک، تابلوسازی فلز، تابلوسازی استیل، تابلوسازی لایت باکس و تابلوسازی پلکسی گلاس وجود دارند و قابل سفارش هستند. این روزها با نوسان نرخ دلار خواه ناخواه شاهد تغییرات عجیب و غریبی در سایر قیمت ها هستیم، حال فرقی نمی کند در کدام صنعت باشد، در صنعت تابلوسازی هم قیمت‌ها می تواند نوسان داشته باشد. منتها شما در انتخاب نوع و سبک تابلوسازی خود مختار هستید و باید با توجه به بودجه ای که برای طراحی و ساخت تابلوسازی درنظر گرفته اید، یک تابلو سفارش دهید.

هدفتان از تابلوسازی چیست؟

ابتدا به این فکر کنید که قصدتان از سفارش تابلو چیست؟ آیا می‌خواهید یک تابلو مغازه سفارش دهید تا همه از فعالیت شما باخبر شوند یا اینکه می خواهید با این تابلو سازی یک تبلیغات موثر داشته باشید. در واقع تعداد کثیری از افراد در هنگام انتخاب و سفارش تابلوسازی به این فکر می‌کنند که طراحی و سبک تابلو بتواند بهترین جلوه‌ی بصری را برای جذب مشتری داشته باشد و نه تنها یک معرف برای شرکت و برند تجاری شود، بلکه مخاطب با دیدن تابلو سازی به خرید محصول تشویق شود! از این رو ابتدا هدفتان را از سفارش تابلو مشخص کنید تا تابلوسازی بتواند با توجه به هدفتان بهترین و موثرترین تابلو مغازه یا هر نوع تابلو دیگری را به شما معرفی کند.

قیمت تابلوسازی با توجه به سبک و متریال تابلو

هر یک از تابلو سازی هایی که امروزه در سطح شهر و سر درب مغازه ها و شرکت‌ها میبینید، بر اساس مدل تابلو، سبک و ابعاد آن متفاوت است و قیمت‌های مختلفی را در بر میگیرد. به عنوان مثال: تابلو چلنیوم که امروزه به صورت گسترده‌ای استفاده می شود، با توجه به نوع آلیاژ آلومینیوم و به کار بردن لبه  چلنیوم و پلکسی گلاس قیمتی بالاتر از تابلوسازی فلکسی فیس خواهد داشت. نورپردازی حرفه ای در کنار دوام همیشگی و مقاومت این نوع تابلوسازی سه فاکتور اصلی در تعیین قیمت تابلو سازی چلنیوم محسوب می شود، از این رو هر یک از تابلوها بر اساس ابعاد، جنس و مدلی که به خواسته مشتری انتخاب می شود با یکدیگر متفاوت هستند.جالب است بدانید: در تابلوسازی تمامی قیمت ها جدا از هزینه های جانبی توافقی خواهد بود و نرخ یکسان و از پیش تعیین شده ای نیست. منتها چیزی که مهمترین اصل در داشتن یک جنس مرغوب و با کیفیت خواهد داشت، داشتن یک بودجه‌ی مناسب است چرا که شما هر چقدر نسبت به سفارش تابلو، هزینه کنید، بهترین و با کیفیت ترین نوع تابلو سازی هم نصیبتان خواهد شد.از این رو اگر به دنبال یک تابلوسازی خوب و قابل اعتماد هستید پیشنهاد ما به شما گروه تابلوسازی رسام است. تابلوسازی رسام با سالها تجربه و نوآوری در صنعت تابلوسازی ایران در خدمت آماده خدمات رسانی به تمامی هموطنان عزیز میباشد.

اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات