.

آموزش ICDLآموزش برنامه‌‌نویسیآموزش بورس
آموزش اکسل Excelآموزش طراحی سایتآموزش ریاضی عمومی
آموزش آفیس Officeآموزش ساخت بازی موبایلآموزش مهارت های تند خوانی
آموزش تایپ ده انگشتیآموزش برنامه‌‌نویسی اندرویدآموزش نرم افزارهای Adobe
آموزش مهارت برای بازار کارآموزش برنامه‌‌نویسی پروژه محورآموزش ارائه و طراحی اسلاید
آموزش زبان های خارجیآموزش راه‌اندازی و مدیریت سایتآموزش آمار و احتمال مهندسی
آموزش طراحی 3D و متحرک سازیآموزش طراحی و گرافیک کامپیوتریآموزش ساخت انیمیشن و تدوین فیلم
● استخدام در فرادرس ● آموزش های رایگان ● تبلیغات کلیکی
.

رپورتاژ

قبولی در آزمون استخدامی آتش نشانی با مطالعه منابع دقیق و هدفمند

سوالات استخدامی آتش نشانی

مطالعه منابع معتبر تنها راه قبولی در آزمون استخدامی سازمان آتش نشانی کشور

امروز و در این مطلب قصد ارائه توضیح کاملی در رابطه با نقش و نوع منابع مطالعاتی در تهیه نمونه سوالات استخدامی آتش نشانی کشور و نیز معرفی یکی از این منابع که در بین متخصصین فعال در این حوزه بارها و بارها مورد تایید قرار گرفته است را داشته و پیرامون آن چند خطی خواهیم نوشت.

چه میزان برای شرکت در آزمون استخدامی آتش نشانی آماده اید ؟

همانطور که می دانید همواره به دلایل مختلفی از زمان فارغ التحصیلی تا به استخدام در آمدن اشخاص یک تا چند سالی فاصله زمانی وجود داشته که این خود سبب می شود تا به علت فراموشی مطالب یادگرفته در دانشگاه،قبولی در آزمون با گذشت زمان دشوار و دشوارتر گردد.

همچنین قسمت عمومی که درصد بالایی از سوالات آزمون های استخدامی را تشکیل می دهد،شامل دروسی از جمله زبان و ادبیات فارسی،معارف اسلامی و …بوده که بلاخص فارغ التحصیلان رشته های مهندسی از هرکدام شاید ۲ واحد به عنوان پیش نیاز در ترم اول دانشگاه گذرانده باشند،لذا معلومات این عزیزان در دروس مذکور ته مانده ای است که از زمان دبیرستان در خاطر داشته که با گذشت هفت هشت سال از آن،بسیار کم رنگ و بعضا به طور کلی فراموش و پاک شده است و از آنجایی که سوالات عمومی در آزمون های استخدامی از جمله سازمان آتش نشانی کشور که در زیر مواد مورد آزمون را خدمت شما معرفی خواهیم نمود و خواهید دید که بیش از ۷۰ درصد سوالات را همین بخش عمومی تشکیل می دهند،لذا پاسخگویی به سوالات این بخش بسیار حائز اهمیت می باشد.

مواد اعلامی آزمون استخدامی آتش نشانی در بخش عمومی

  1. درس معارف اسلامی
  2. درس زبان و ادبیات فارسی
  3. درس زبان و ادبیات انگلیسی عمومی
  4. درس ریاضی و آمار مقدماتی
  5. درس هوش و استعداد شغلی
  6. درس کامپیوتر
  7. اطلاعات عمومی،دانش سیاسی و حقوق اساسی

همانطور که گفته شده است آزمون کتبی بر اساس ۴۰ درصد نمره عمومی محاسبه می گردد

پس نتیجه ای که تا اینجا می توان گرفت چیزی جزء مطالعه دقیق دروس عمومی در کنار منابع تخصصی جهت شرکت در هر آزمون استخدامی بوده که به عنوان مثال آزمون پیش رو یعنی آزمون استخدامی سازمان آتشنشانی کشور را ذکر کرده و منابع مورد آزمون را برای تصدیق این ادعای خود عنوان نمودیم.

یک منبع مطالعاتی مناسب جهت شرکت در هر آزمون استخدامی از جمله سازمان آتش شانی باید دارای چه ویژگی هایی باشد؟؟؟

در وهله اول مهمترین ویژگی که یک منبع مطالعاتی مناسب و کارامد باید داشته باشد میزان تطابق آن با منابع و مواد اعلامی می باشد،که هر چه این میزان بیشتر و بالاتر باشد،منبع مربوطه از ارزش بالاتری برخوردار خواهد بود.

همچنین موارد دیگری که برای ارزش گذاری یک پک از نمونه سوالات استخدامی آتش نشانی می توان به آن اشاره نمود عبارتند ازمواردی همچون دارا بودن پاسخ نامه،داشتن قابلیت پرینت به گونه ای که افت کیفیت نداشته باشد،تفکیک شده باشد بدین معنی که سوالات درهم و برهم نباشد و زمانی که بخواهیم به هر بخشی دسترسی داشته باشیم،به راحتی بتوانیم بدون صرف زمان زیاد آن بخش یا درس را پیدا و اقدام به مطالعه تنها همان قسسمت نماییم.

مساله ی دیگری که باید جهت تهیه منابع و کتاب های استخدامی سازمان آتش نشانی کشور مد نظر قرار دهیم مربوط به نحوه دریافت این بسته می باشد،لذا این روز ها غالبا با سرچ در اینترنت به راحتی قابل تهیه می باشند اما در این میان وبسایت هایی هستند که پس از دریافت وجه مجموعه ای را به شما نداده و متعاقبا پاسخ گو هم نخواهند بود.

لذا همواره در خرید سوالات و کتاب های استخدامی خود به صورت اینترنتی به چند نکته بسیار مهم توجه نمایید

  • مهمترین مسئله دارا بودن نماد اعتماد الکترونیک یا همان ای نماد می باشد و هر وبسایتی موفق به اخذ این نماد گردیده باشد آن را در معرض دید قرار می دهد

داشتن این نماد بسیار خوب و به مفهوم قابل پیگیری و محاکمه نمودن مدیران وبسایت در صورت انجام تخلف می باشد اما دقت نمایید که این پروسه زمان بر بوده در حالی که شما به دنبال سوالات مورد نیاز خود برای شرکت در آزمون استخدامی می باشید پس در وهله اول باید مطمئن شوید که با پرداخت وجه سوالات مورد نظرتان را دریافت خواهید کرد لذا توصیه می شود به نکات زیر نیز توجه ویژه ای داشته باشید

  • همواره به دلایل مختلفی از جمله سرعت پایین اینترنت و یا حتی قطعی آن ممکن است که در روند دریافت سوالات استخدامی مربوطه دچار مشکل شوید و لذا وبسایت مربوطه باید دارای بخشی به نام پشتیبانی جهت رفع این مشکلات احتمالی باشد تا شما با برقراری ارتباط با این بخش بتوانید مشکل خود را مطرح تا نسبت به حل آن اقدامات لازم صورت گیرد.پس همواره شماره پشتیبانی را قبل از خرید چک کرده و از درست بودن و پاسخ گو بودن آن مطمئن شوید که برای دست یابی به این منظور می توانید قبل از پرداخت وجه به هر دلیلی از جمله پرسش در رابطه با تعداد سوالات و …. با بخش مربوطه تماس گرفته تا از پاسخ گو بودنشان مطمئن شوید.

و اما از چه وبسایتی سوالات استخدامی آتش نشانی کشور را دریافت نماییم؟؟؟؟

یکی از وبسایت های فعال در زمینه انتشار اخبار استخدامی و نیز تهیه و ارائه نمونه سوالات استخدامی آتشنشانی و سازمان های مختلف نشر استخدام می باشد.

این وبسایت که زیر نظر شرکت ایده ال رسانه جوان خزر در حال فعالیت می باشد با بهره گیری از متخصصین و اساتید حوزه های استخدامی توانسته است در چند سال فعالیت خود رضایت مشتریان را کسب و به عنوان یکی از معروفترین وبسایت های فعال در این حوزه شناخته شود.

شما می توانید با کلیک بر روی لینک زیر به صفحه مربوط به بخش ارائه نمونه سوالات استخدامی سازمان آتش نشانی کشور وبسایت فوق الذکر رفته و پس از چک کردن موارد ذکر شده در بالا،در صورت تمایل اقدام به خرید نمونه سوالات نموده و با مطالعه آن انشااله از کسانی باشید که به استخدام این سازمان در می آیند.

[تعداد: 2   میانگین:  4.5/5]
آموزش ICDLآموزش برنامه‌‌نویسیآموزش بورس
آموزش اکسل Excelآموزش طراحی سایتآموزش ریاضی عمومی
آموزش آفیس Officeآموزش ساخت بازی موبایلآموزش مهارت های تند خوانی
آموزش تایپ ده انگشتیآموزش برنامه‌‌نویسی اندرویدآموزش نرم افزارهای Adobe
آموزش مهارت برای بازار کارآموزش برنامه‌‌نویسی پروژه محورآموزش ارائه و طراحی اسلاید
آموزش زبان های خارجیآموزش راه‌اندازی و مدیریت سایتآموزش آمار و احتمال مهندسی
آموزش طراحی 3D و متحرک سازیآموزش طراحی و گرافیک کامپیوتریآموزش ساخت انیمیشن و تدوین فیلم
● استخدام در فرادرس ● آموزش های رایگان ● تبلیغات کلیکی

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − پنج =