مجموعه سایت های ما
جایی برای یادگیری بیشتر

به اتمام رسیدن احداث مسکن مهر در شهرهای زیر۲۵ هزار نفر در سال آینده

0
 رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: سال آینده عملیات احداث تمامی واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت کشورپایان یافته و ای واحد ها به متقاضیان تحویل داده می شود.
علیرضا تابش روز چهارشنبه در حاشیه مراسم افتتاح و بهره برداری از واحدهای مسکن مهر شهر رضویه در مشهد اظهار کرد: احداث مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت بر عهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است که در مجموع ۳۴۸ هزار واحد مسکونی در قالب این طرح در کشور تاکنون احداث شده است.
وی بیان کرد: از این تعداد ۲۹۳ هزار واحد مسکن مهر تاکنون تحویل متقاضیان شده است.
وی با اشاره به اینکه ۳۰ هزار واحد دیگر تا اواسط سال آینده عملیات احداث آن به پایان می رسد ادامه داد: سال آینده عملیات احداث تمامی واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت کشور پایان یافته و این واحد ها به متقاضیان تحویل داده می شود.
وی افزود: در استان خراسان رضوی نیز تعداد ۱۹ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت در دست احداث بوده است که از این تعداد تاکنون بیش از ۹۵ درصد واحد های در دست احداث به اتمام رسیده و باقی آنها تا پایان سال و حداکثر اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد.
وی در خصوص ایجاد امکانات زیر بنایی در این واحد های مسکونی نیز گفت: ساخت این واحدها که در قالب پروژه های بزرگ مربوط به چند استان تعریف شده تا حدودی به اتمام رسیده و متولی تامین بخش زیربنایی آن، دیگر دستگاههای اجرایی است.
وی ادامه داد: مشکلات بنیاد مسکن در عرصه ساخت مسکن مهر نسبت به سایر دستگاه های اجرایی کمتر است زیرا در شهرهای کوچکتر بوده و در کل با دستگاه های اجرایی کوچکتری سر و کار داریم.
[تعداد: ۰   میانگین: ۰/۵]
اشتراک
اطلاع از
guest
0 نظر
بازخورد های درون متن
مشاهده همه نظرات