اخبار دانشگاهی

گرمایش و محصولات گرمایشی

(1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (به این مطلب امتیاز بدهید)
)

با شروع فصل سرما همه دغدغه این را پیدا می کنند که چگونه و با چه وسایلی خانه خود را گرم کنند که هم خانه گرم شود و هم ایمنی لازم را داشته باشد.

پس از تامین مصالح ساختمانی نوبت تاسیسات ساختمانی است. هرساله با سرد شدن هوا بعضی ها بدون رعایت ایمنی و استفاده از وسایل گرمایشی پرخطر جان خو را از دست می دهند پس بهتر است از وسایلی بروز تر برای گرم کردن خانه استفاده کنید طوری که همه یخانه گرم شود.

در اینجا سیستم های گرمایشی را به شما پیشنهاد می دهیم تا با خاطری آسوده زمستان را سپری کنید.

  • رادیاتور: رادیاتور ها که از سالیان پیش هم مورد استفاده قرار می گرفتند و انواع مختلفی دارند. با نصب مناسب آن در منزل می توانید به خوبی منزل خود را گرم نگهدارید.از انواع رادیاتور می توان به رادیاتور های شیشه ای ، رادیاتور قرنیزی و رادیاتور پانلی اشاره کرد که هرکدام را متناسب با سلیقه و نوع مصرفتان میتوانید بکار بگیرید.
  • حوله خشک کن: حوله خشک کن هم نوعی رادیاتور است که به آن رادیاتور لوله ای می گویند و در حمام و سرویس بهداشتی از آن استفاده می شود و علاوه بر اینکه لباس و حوله را خشک م یکند فضای داخلی حمام و سرویس بهداشتی را هم نیز گرم نگه می دارد.
  • پکیج :با نصب پکیج دیگر نیازی به موتور خانه ندارید با حذف موتور خانه می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید هزینه تعمیر پکیج از شوفاژ خانه کمتر است و دردسر های آن را هم ندارد. کم جا، ایمن، استفاده در هر واحد بصورت مستقل، کاهش سطح لوله کشی و گرم کردن آب در کوتاه ترین زمان از مزایای استفاده از پکیج است. هم در منزل و هم در شرکت می شود از آن استفاده کرد.
  • سیستم گرمایش از کف:برای استفاده از این سیستم باید تمامی کف منزل را لوله کشی کرد که بهتر است در همان زمان ساخت ویا بازسازی منزل از آن استفاده کنید. به علت لوله کشی از کف فضایی را اشغال نمکند شما هرجور که مایلید می توانید مبلمان خود را بچینید. و دیگر لازم نیست در فصل سرما آن را جمع کیند

از دیگر محصولاتی که در شرکت سژین به فروش می رسد آبگرم کن گازی، سیستم تابشی، دیگ، مشعل را می تونا نام برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن