دروس مهندسی صنایع دروس رشته مدیریت آموزش رباتیک و الکترونیک
دروس آمار و داده کاوی دروس مهندسی برق آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی کنترل آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی قدرت دروس مهندسی نرم افزار
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش برنامه نویسی اندروید
دروس مهندسی شیمی آموزش طراحی و گرافیک آموزش زبان های خارجی
دروس اقتصادی و مالی آموزش متلب و سیمیولینک آموزش انیمیشن سازی
آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند استخدام در فرادرس
اخبار دانشگاهی

هیچ دانشگاه دولتی حق ندارد از دانشجویان دوره روزانه شهریه دریافت کند

نایب رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تاکید کرد: دانشگاه‌های دولتی حقی ندارد تا از دانشجویان دوره روزانه شهریه دریافت کنند.

قاسم احمدی لاشکی در گفت‌وگو با ایسنا درباره انتشار خبری مبنی بر دریافت شهریه از دانشجویان دوره روزانه یکی از دانشگاه‌ها گفت: براساس قوانین مصوب هیچ دانشگاه دولتی حق ندارد از دانشجویان دوره روزانه چه برای دروس جبرانی یا دروس اصلی شهریه‌ای دریافت کند.

وی افزود: اگر چنین موضوعی صحت داشته باشد حتما کمیسیون آموزش مجلس در این زمینه ورود کرده و از مسئولان می‌خواهد تا پاسخ دهند.

به گزارش ایسنا، دانشجویان پذیرفته شده در مقطع کارشناسی ارشد دوره روزانه این دانشگاه، بعد از ثبت نام نهایی و انتخاب واحد متوجه می‌شوند باید در ازای هر واحد دروس جبرانی ۱۷۴ هزار تومان به دانشگاه پرداخت کنند. همه ورودی های کارشناسی ارشد حقوق باید حداقل ۵۲۰ هزارتومان شهریه بپردازند. البته این تنها شرح شهریه دانشجویان حقوق است و سایر رشته‌های این دانشگاه از گزند پرداخت پول در امان نمانده‌اند.

اخذ شهریه از دانشجویان در شرایطی صورت می گیرد که در دفترچه انتخاب رشته هیچ گونه توضیحی مبنی بر لزوم پرداخت شهریه وجود نداشته و حالا دانشجویان مانده اند و شهریه‌ای که قرار به پرداخت آن نبوده است.

 

زمین فروشی کابلنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

87 + = 88

بستن