دروس مهندسی صنایع دروس رشته مدیریت آموزش رباتیک و الکترونیک
دروس آمار و داده کاوی دروس مهندسی برق آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی کنترل آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی قدرت دروس مهندسی نرم افزار
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش برنامه نویسی اندروید
دروس مهندسی شیمی آموزش طراحی و گرافیک آموزش زبان های خارجی
دروس اقتصادی و مالی آموزش متلب و سیمیولینک آموزش انیمیشن سازی
آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند استخدام در فرادرس
اخبار نظام مهندسی

هشتمین ونهمین جلسه کمیته برگزاری اجلاس بیستم برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی جلسه هیات اجرائی بیستمین اجلاس هیات عمومی روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۴/۰۷درهتل آنا ارومیه برگزارشد.

هشتمین و نهمین جلسه کمیته برگزاری اجلاس بیستم با حضور مهندس بهادری -دکترقناعت و مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی و اعضا کمیته اجرایی در محل هتل آنا ارومیه برگزار گردید.
در این جلسه مطرح شدکه اجلاس ها از حیث محتوای قانونی و وظایف عمومی یکسان هستند ولی از حیث موضوعات قابل طرح و بررسی و جزئیات برنامه های اجرائی اصولا براساس شرایط هر سال و به اقتضای شرایط حاکم بر استان ها متفاوت بوده است. لذا این اجلاس هم از نظر موضوعات متفاوت است، ولی از حیث کلیات مانند سایر اجلاس ها می باشد، پر واضح است که با عنایت به تجربه اندوزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در نوزده دوره ای که این اجلاس ها برگزار شده است،  انتظار داریم تا برگزاری این اجلاس با کیفیت بهتر از نظر،  تناسب موضوعات برنامه ها با شرایط جاری امسال، نسبت به دوره های گذشته باشد، تا بتوانیم از اجلاس هیات عمومی که بزرگترین اجتماع هیات مدیره های استان ها را تشکیل می دهد ، در زمان محدود بیشترین بهره وری را داشته باشیم.در همین راستا و  برای رسیدن به این مهم، امسال تصمیم گرفته شده است تا جلسات گروه ها و کمیسیون ها قبل از اجلاس برگزار گردد تا زمان بیشتری در اختیار داشته باشند و در نتیجه انتظار نتایج مطلوبی از نشست ها در پایان بدست آید.
قسمتی از برنامه های اجلاس بیستم که در جلسه به آن تاکید شد:
– گزارش سالانه شورای مرکزی ساختمان
-ترازنامه شورای مرکزی
-گزارش نظام مهندسی استانهای متقاضی
-اتخاذ تصمیم در مورد تنظیم روابط بین نظام مهندسی استان ها از نظر همکاری با شهرداری ها، مراجع دولتی و عمومی
-بررسی و تصویب نظام نامه های داخلی
در جلسه ذکر شد همه فعالیت های صورت گرفته و برنامه های پیش رو می بایست،  پیام آور پایبندی به قانون و مشوق رعایت ضوابط و دستورالعمل های حوزه ی ساخت وساز باشد، تا توانسته باشیم در راستای حمایت از حقوق بهره برداران و صیانت از منابع و حفظ منافع ملی و محیط زیست گامی مثبت برداشته باشیم.
همچنین در ادامه جلسه در رابطه با اقدامات اجرایی بحث و تبادل نظر گردید و مقررشد هماهنگی های لازم توسط مهندس بهادری و دکتر قناعت در قسمتهای اجرایی بعمل آید و نتیجه آن به هیات اجرایی منعکس گردد

 

 

ساعت مچی | جراحی زیبایی بینی | ثبت شرکت | بانک اطلاعات ساختماننوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 5 = 11

بستن