دروس مهندسی صنایع دروس رشته مدیریت آموزش رباتیک و الکترونیک
دروس آمار و داده کاوی دروس مهندسی برق آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی کنترل آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی قدرت دروس مهندسی نرم افزار
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش برنامه نویسی اندروید
دروس مهندسی شیمی آموزش طراحی و گرافیک آموزش زبان های خارجی
دروس اقتصادی و مالی آموزش متلب و سیمیولینک آموزش انیمیشن سازی
آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند استخدام در فرادرس
رپورتاژ

نیازمندیهای اصفهان

سایت اینجا اصفهان ( نیازمندیهای اصفهان ) جهت پاسخگویی به نیازها و انتظارات مردم در بخش نیازمندیهای شهری در ابتدای سال ۱۳۹۵ تاسیس و با انتشار آگهی ها ی و معرفی کالا و خدمات ، محصولات فعالیت خود را رسما آغاز کرد است . هدف و ماموریت نیازمندیهای اصفهان برقراری ارتباط بی واسطه میان خریداران و فروشندگان کالا و خدمات  به تمامی استان های و همشریان عزیز اصفهان و همجوارآن می باشد . چشم انداز اینجا اصفهان، کسب نقش تعیین کننده در اقتصاد شهری بوده و برای تحقق ماموریت و چشم انداز خود چهار هدف را سرلوحه قرار داده است :

  • معرفی کالاهای استان اصفهان

۲- ایجاد رقابت سالم میان عوامل کسب و کار و نیز برقراری ارتباط میان بازار تولید و مصرف.

۳- افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان خدمات شرکت و ایجاد مشتریان وفادار بواسطه توسعه کمی وکیفی خدمات سازمان.

۴- ارتقا سطح فرهنگ مبادلات کالا و خدمات.

برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون مردم،  اینجا اصفهان (نیازمندیهای اصفهان ) تاکنون علاوه بر انتشار راهنمای نیازمندیهای اصفهان ، نجف آباد ، خمینی شهر ، کاشان و……. اقدام به انتشار  آگهی و معرفی کالاها و خدمات آن نموده است که در تاریخ استان اصفهان و کشور بی نظیر است و برای محله  و تمام اقشار اقدام به پذیرش آگهی می نماید.

بانک مشاغل و نیازمندی های استان اصفهان هم اکنون با روزانه بیش از ۹۰۰ آگهی و برخورداری از جامع ترین فهرست موضوعات بزرگترین نقش را در نظام مبادله کالا و خدمات دراستان اصفهان به عهده دارد.

در حال حاضر سفارش آگهی به صورت شبانه روزی صورت می گیرد که ازاین طریق شهروندان در هر نقطه استان اصفهان پس از ورد به سایت اینجا اصفهان  وارد قسمت درج آگهی  شده  و بدون نیاز به عضویت  اقدام به ثبت آگهی خود مینمایند

سایت نیازمندیهای اصفهان به آدرس injaisfahan.ir  نیز روزانه با نمایش هزاران آگهی منتشر شده در راهنما و نقش ویژه ای را در اطلاع رسانی الکترونیکی نیازمندیها به عهده گرفته است.

سایت نیازمندیهای اصفهان اخیرا با  دسته بندی موضوعی در تمامی موضوعات : اعم از املاک ، وسایل نقلیه ، مبلمان ، سرویس خواب ، دکوراسیون ، لوازم خانگی ، پزشکان متخصص ، مراکز درمانی و……… نیازمندیهای را منتشر می کند که نقش موثری در بهبود معاملات و رونق کسب و کارشان فراهم نموده است.

ما بر این باوریم که  سایت اینجا اصفهان ( نیازمندیهای اصفهان ) رسالت خود را پایان یافته تلقی ننموده و  همواره در تلاش است به ایفاء نقش موثرتر در توسعه مناسبات کسب و کار شهروندان و مشارکت در سامان دادن فعالیتهای آنان کمک به ایجاد اشتغال و تسریع در نظام مبادله کالا و خدمات همواره به عنوان بستر رفع نیازهای مردم و همچنین زمینه ساز فعالیت کار آفرینان و صاحبان مشاغل باشد.

 

منبع : نیازمندیهای اصفهان     injaisfahan.irنوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =

بستن