اخبار دانشگاهی

معاون آموزشی جدید دانشگاه تربیت مدرس منصوب شد

در این حکم که به امضای دکتر محمد تقی احمدی رسیده آمده است: «نظر به مراتب تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون آموزشی دانشگاه منصوب می شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان و در نظر گرفتن برنامه راهبردی دانشگاه به ویژه در راستای توسعه کیفی آموزش با الگوهای متنوع، تدوین طرح جامع و مانع آموزشی دانشگاه، توسعه جدی ارتباط بین المللی با تدبیر و امید در فضای صمیمی و همدلی گام های مؤثری بردارید. همچنین امیدوارم با بهره گیری از توان علمی و تجارب همه همکاران نسبت به ارتقای حوزه معاونت آموزشی و اعتلای اهداف دانشگاه موفق و موید باشید. »

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تربیت مدرس، رئیس دانشگاه در نامه ای جداگانه از دکتر مختار جلالی معاون آموزشی سابق این دانشگاه، به خاطر تلاش و خدمات صادقانه وی تقدیر و تشکر کرد.

کلباسی استاد دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی، دارای مدرک کارشناسی شیلات از دانشگاه گرگان، مدرک کارشناسی ارشد شیلات و مدرک دکتری تخصصی تکثیر و پرورش ماهی (گرایش ژنتیک و بیوتکنولوژی) از دانشگاه تربیت مدرس است.

وی بیش از یک صد مقاله در نشریات علمی به زبان فارسی و ۷۰ مقاله به زبان انگلیسی در نشریات معتبر به چاپ رسانده است. همچنین در مجامع علمی داخلی بیش از ۸۰ مقاله و در کنفرانس های بین المللی حدود ۵۰ مقاله علمی ارائه داده است. کلباسی ۵ اختراع به ثبت رسانده و ۱۱ طرح تحقیقاتی اجرا و یا در دست اقدام دارد.

معاون آموزشی جدید دانشگاه تربیت مدرس از سال ۱۳۷۳ در دانشگاه مشغول به فعالیت است، مدیریت گروه آموزشی شیلات و معاونت آموزشی دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی را در کارنامه اجرایی خود دارد. دکتر کلباسی از سال ۹۴ با حکم رئیس دانشگاه در سمت مدیر آموزشی معاونت آموزشی مشغول فعالیت بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

74 + = 75

بستن