دروس مهندسی صنایع دروس رشته مدیریت آموزش رباتیک و الکترونیک
دروس آمار و داده کاوی دروس مهندسی برق آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی کنترل آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی قدرت دروس مهندسی نرم افزار
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش برنامه نویسی اندروید
دروس مهندسی شیمی آموزش طراحی و گرافیک آموزش زبان های خارجی
دروس اقتصادی و مالی آموزش متلب و سیمیولینک آموزش انیمیشن سازی
آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند استخدام در فرادرس
اخبار نظام وظیفه

مشمولان غائب سربازی تا پایان شهریور ماه برای خرید سربازی وقت دارند

سخنگوی ناجا با بیان اینکه مشمولینی که ۸ سال از غیبت سربازی‌شان می‌گذرد تا پایان شهریور ماه فرصت ثبت‌نام دارند، گفت:‌از ابتدای سال ۹۶ تا کنون حدود ۱۷ هزار نفر در این باره ثبت‌نام کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری آنا، سردار سعید منتظرالمهدی در ادامه نشست خبری خود با اصحاب رسانه در پاسخ به سوال خبرنگار آنا مبنی‌بر اینکه زمان ثبت‌نام مشمولان غائب برای خرید سربازی تا کی ادامه دارد و چه تعداد تا این لحظه ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: زمینه پرداخت نقدی و اقساطی برای مشمولینی که ۸ سال از غیبت سربازی‌شان می‌گذرد مهیاست و از ابتدای سال ۹۶ تا به حال حدود ۱۷ هزار نفر مبادرت به ثبت‌نام کرده‌اند که مراحل صدور کارت آنها در حال انجام است.
به گفته سخنگوی ناجا مشمولان متولد سال ۱۳۷۲ به بعد که فاقد غیبت سربازی هستند می‌توانند از کسر خدمت ایثارگری والدین خود استفاده کنند. صرفا این تسهیلات برای کسانی است که بیش از ۶ ماه در جبهه حضور داشته‌اند یا درصد جانبازی آنها کمتر از ۵ درصد نباشد.
وی تصریح کرد: مشمولینی که دارای فرزند معلول ذهنی و ناتوان هستند می‌توانند از معافیت خدمت سربازی استفاده کنند که این موضوع منوط به ارائه گواهی از سازمان بهزیستی کشور و تایید شورای پزشکی وظیفه عمومی است.
سخنگوی ناجا تاکید کرد که شرط لازم برای استفاده از این تسهیل نگهداری فرزند در کانون خانواده است. شرط عدم غیبت برای این مورد استثنا است و غائبان نیز می‌توانند از این تسهیل استفاده کنند.
وی با اشاره به آمار وقوع جرائم در ماه رمضان سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ عنوان کرد:‌ در ماه رمضان امسال نسبت به سال گذشته وقوع شرارت ۷ درصد کاهش، جان‌باختگان تصادفات ۱۸ درصد کاهش، شهدای ناجا ۶۷ درصد کاهش، تجاوز به عنف ۱۳ درصد کاهش و قتل ۲۰ درصد کاهش داشته است.

آخرین وضعیت سرباز مفقود شده میرجاوه
معاون اجتماعی ناجا در پاسخ به سوالی درباره آخرین وضعیت مرزبان مفقود شده میرجاوه توضیح داد: در خصوص این فرد کماکان رایزنی‌های مستدام پلیس مرزبانی از طریق وزارت خارجه و مرزبانی پاکستان ادامه دارد اما متاسفانه تا به کنون سر نخ خاصی از این فرد پیدا نشده است.

 

خرید بازدید | دکتر زنان در اصفهان | خدمات شبکه | درج آگهی رایگاننوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 1 =

بستن