دروس مهندسی صنایع دروس رشته مدیریت آموزش رباتیک و الکترونیک
دروس آمار و داده کاوی دروس مهندسی برق آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی کنترل آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی قدرت دروس مهندسی نرم افزار
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش برنامه نویسی اندروید
دروس مهندسی شیمی آموزش طراحی و گرافیک آموزش زبان های خارجی
دروس اقتصادی و مالی آموزش متلب و سیمیولینک آموزش انیمیشن سازی
آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند استخدام در فرادرس
اخبار دانشگاهی

دانشگاه علمی کاربردی دانشجوی خارجی می‌پذیرد

محمودرضا دلاور با اعلام مطلب فوق افزود: جذب دانشجوی غیر ایرانی مقیم خارج در دانشگاه علمی کاربردی مزایا و محاسن متعددی از جمله ترویج فرهنگ و زبان فارسی، ارتقای رتبه و جایگاه دانشگاه در نظام‌های رتبه بندی داخلی و خارجی و تقویت زیرساخت‌­های لازم در دانشگاه دارد.

مشاور رئیس دانشگاه علمی کاربردی در ادامه اظهار کرد: در انتخاب و پیشنهاد رشته‌های آموزشی، مزایای ملی و دانشگاهی توأمان مدنظر و عمل قرار گرفته است. همچنین سه شاخص اصلی اختصاصی بودن رشته آموزشی (رشته آموزشی فقط در این دانشگاه ارائه ­شود)، بازار کار داخلی و خارجی و حجم تقاضا (دانشجویان غیر ایرانی) برای آن‌ها مدنظر و ملاک عمل قرار گرفته است.

وی افزود: حدود ۲۰ رشته در مراکز آموزشی برتر در ۶ کلانشهر کشور شامل تهران، کرج، اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد برای جذب دانشجویان غیر ایرانی مقیم خارج در نظر گرفته شده و هماهنگی­‌های اولیه در این زمینه با واحدهای ستادی و اجرایی دانشگاه و نیز با سازمان امور دانشجویان انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی، مدیر کل دفتر همکاری‌های علمی و بین‌المللی همچنین با اعلام اینکه در مرحله اول، تمرکز این دانشگاه بر روی دوره‌­های مقطع‌دار (کاردانی و کارشناسی) است، افزود: دانشجویان غیر ایرانی که به زبان فارسی مسلط نیستند، موظف به گذراندن دوره ۶ ­ماهه یادگیری زبان فارسی هستند؛ زیرا زبان رسمی آموزش ما در تمامی دوره‌­ها زبان فارسی است.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 4 =

بستن