دروس مهندسی صنایع دروس رشته مدیریت آموزش رباتیک و الکترونیک
دروس آمار و داده کاوی دروس مهندسی برق آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی کنترل آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی قدرت دروس مهندسی نرم افزار
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش برنامه نویسی اندروید
دروس مهندسی شیمی آموزش طراحی و گرافیک آموزش زبان های خارجی
دروس اقتصادی و مالی آموزش متلب و سیمیولینک آموزش انیمیشن سازی
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

حمام رومی آنتالیا

مجموعه: اخبار دانشگاهی تعداد بازدید: 59
حمام رومی آنتالیا

یکی دیگر از آثار باستانی و جذاب شهر آنتالیا ترکیه، حمام رومی است. این حمام ها که بهترین آثار باستانی جمع شده در کنار هم در آسیاست، اکنون به عنوان موزه ای در این شهر نگهداری میشود. قطعا از هر توریست و گردشگر تور آنتالیا درباره سکوت و آرامشی که این منطقه دارد شنیده اید. حمام رومی ها میتوانید انتخاب خوبی برای یک روز جدایی از سر و صدا و شلوغی اطراف باشد.

در تور استانبول هم شما می توانید مکان های گردشگری بسیار جذابی را دنبال کنید اما آنتالیا هم کم از استانبول ندارد. این آثار تاریخی بزرگ، در منطقه سیده دش بین جنگلی از درخت های کاج سورگون و گل های لرزان یا همان تیتریبین قرار گرفته و به خاطر داشتن ساحل های ماسه ای و دریای آبی اش، در هر فصل از سال مورد استقبال بسیاری از توریست ها و گردشگران تور آنتالیا شده است.

از دیگر تور های گردشگری بسیار پر طرفدار تور گرجستان است  گرجستان هم به دلیل داشتن طبیعتی زیبا بسیاری از گردشگران را به سمت خود می کشاند. با بازدید از این مجموعه آثار تاریخی از سواحل فوق العاده و پرطرفدار آنتالیا نیز میتوانید دیدن کنید. میتوانید بعد از ظهر خود را در دریا مشغول ورزش های هیجان انگیز و جذاب آبی بوده و بعد از استحرات در هتل های نزدیک، برای پایان دادن به روز خود با آرامش و سکوت از حمام رومی آنتالیا بازدید کنید.

 

امکانات حمام رومی آنتالیا

تور دبی هم به دلیل داشتن مراکز گردشگری از سمت گردشگران مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که تا اینجا متوجه شده اید، حمام رومی ها بین توریست ها و گردشگران بسیار معروف و پربازدید بوده به همین خاطر هتل های لوکس و خوبی اطراف آن هستند. سواحلی که نزدیک به آن قرار دارند نیز انواع ورزش های آبی و سرگرمی های خوب را برای بازدیدکنندگان فراهم میکنند. اما خود این حمام چیزهای دیگری برای سرگرم کردن دارد. این حمام یا همان موزه قسمت های مختلفی برای بازدید داشته مثل پنج اتاق آن که برای آب سرد، آب گرم، سونا و گرمخانه، پانسیون و استخر بیضی شکل برای شنا. دیوارهای این پنج اتاق و حمام با سنگهای مرمر پوشیده شده.

اگر به دنبال تور لحظه آخری هستید حتما از صفحه نخست سایت تور یاب دیدن کنید.

 مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “حمام رومی آنتالیا”

قالب تفریحی