دروس مهندسی صنایع دروس رشته مدیریت آموزش رباتیک و الکترونیک
دروس آمار و داده کاوی دروس مهندسی برق آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی کنترل آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی قدرت دروس مهندسی نرم افزار
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش برنامه نویسی اندروید
دروس مهندسی شیمی آموزش طراحی و گرافیک آموزش زبان های خارجی
دروس اقتصادی و مالی آموزش متلب و سیمیولینک آموزش انیمیشن سازی
آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند استخدام در فرادرس
اخبار دانشگاهی

ثبت‌نام بیش از ۷۰۰۰ داوطلب در دوره‌های کاردانی علمی کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از ۷۰۰۰ داوطلب در مهلت مجدد ثبت نام دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی خبر داد و گفت: داوطلبان تا ساعت ۲۴ فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور فرصت دارند در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: با توجه به تقاضای برخی مراکز و واحدهای علمی کابردی برای فراهم نمودن امکان ثبت‌نام از داوطلبانی که موفق به ثبت نام برای پذیرش دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای سال تحصیلی ۹۶ نشدند، مهلت مجددی برای ثبت‌نام آنها از روز یکشنبه آغاز و این فرصت تا ساعت ۲۴ فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه ادامه دارد.

وی در ادامه تصریح کرد: کلیه متقاضیان دوره‌های فوق تا فردا چهارشنبه ۲۲ شهریور فرصت دارند، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و مندرجات اطلاعیه‌های منتشره به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام به صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آنها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان سنجش‌ آموزش کشور و پرداخت مبلغ ۲۰۰ هزار ریال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام کنند. همچنین مهلت تعیین شده به هیچ‌وجه تمدید نخواهد شد.

دکتر توکلی از ثبت نام تعداد ۷ هزار و ۹۳۱ داوطلب در دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی خبر داد و گفت: ثبت نام مرحله اول دوره های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی کاربردی از هفتم مرداد آغاز شد و ۲۸ مرداد ماه به پایان رسید و در این مرحله تعداد ۹۴ هزار ۸۵۱ نفر ثبت نام کردند.نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + = 20

بستن