دروس مهندسی صنایع دروس رشته مدیریت آموزش رباتیک و الکترونیک
دروس آمار و داده کاوی دروس مهندسی برق آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی کنترل آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی قدرت دروس مهندسی نرم افزار
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش برنامه نویسی اندروید
دروس مهندسی شیمی آموزش طراحی و گرافیک آموزش زبان های خارجی
دروس اقتصادی و مالی آموزش متلب و سیمیولینک آموزش انیمیشن سازی
آموزش های رایگان تبلیغات دیجیتال هوشمند استخدام در فرادرس
اخبار نظام مهندسی

تشریح دستاوردهای همکاری دو جانبه راه و شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان گلستان

به گزارش روابط عمومی شورای مرکزی به نقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی گلستان،  این نشست که با هدف قدردانی از زحمات وی در طول دوران تصدی بر اداره کل راه و شهرسازی استان و با حضور اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان، مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری گلستان، سرپرست اداره کل راه شهرسازی استان، مدیر مسکن و ساختمان این اداره کل و هیات همراه برگزار شد، ابراهیم مبارک قدم با اشاره به همکای های مطلوب نظام مهندسی ساختمان و راه و شهرسازی در استان بیان داشت:  امضای سه تفاهم نامه مشترک همکاری و تلاش برای اجرای آن در مدت ۵ ماه در کشور بی سابقه است. وی افزود: در دیداری که با معاون مسکن و ساختمان وزیر داشتم،     دکتر مظاهریان بعد از بررسی تفاهم نامه مسوول ایمنی که چندی قبل در استان گلستان امضا شد، تاکید کرد این تفاهم نامه باید به عنوان الگو در سراسر کشور اجرایی شود.
مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان همچنین اظهار کرد  : در اولین روز خدمت خود در ارومیه به مدیران نظام مهندسی ساختمان آنجا تاکید کردم  تعامل سازنده با همتایان گلستانی خود برقرار نمایند تا از تجارب با ارزش به خصوص مواردی مانند ظرفیت سازی جهت استفاده از تخصص و اشتغالزایی برای مهندسان استفاده نمایند.
وی در ادامه بیان داشت یکی از مهمترین نقاط قوت هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان برقراری ارتباط سازنده با همه نهادهای ذیربط در بحث مسکن بود که این کار باعث دستاوردهای خوبی شد.                                                                                                رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات بی شائبه ابراهیم مبارک قدم در مسند مدیرکل راه شهرسازی استان گلستان اظهار داشت   .   دوران حضورمبارک قدم  در راه و شهرسازی استان قدم های بزرگی در جهت اعتلای جایگاه مهندسان صنعت ساختمان و استفاده از ظرفیت های تخصصی آن ها برداشته شد.  احمد تجری افزود: نگاه و توجه وی به موضوع های مهمی مانند تعیین تعرفه خدمات مهندسی، برنامه های آموزشی، مسایل معماری و شهرسازی خوب و کارامد بود و امیدواریم این توجه همچنان باقی بماند.
شایان ذکر است ابراهیم مبارک قدم چندی قبل به عنوان مدیرکل جدید راه و شهرسازی استان آذربایجان غربی منصوب شد و حسین محبوبی به عنوان جانشین و سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان فعالیت خواهد کرد

 

قیمت تلفن پاناسونیک | پکینگ برج خنک کننده | خانه هوشمند | درج آگهی رایگاننوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 3 = 6

بستن