1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
دروس مهندسی صنایع دروس مدیریت آموزش رباتیک
دروس آمار و داده کاوی دروس علوم مالی آموزش ساخت بازی
دروس مهندسی شیمی دروس مهندسی برق آموزش زبان انگلیسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی قدرت آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی کنترل آموزش هوش مصنوعی
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی پزشکی آموزش های طراحی و گرافیک آموزش راه اندازی سایت
دروس مهندسی نرم افزار آموزش نگارش متون دانشگاهی آموزش برنامه نویسی اندروید
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس
اخبار نظام وظیفه

استفاده فرزندان ایثارگر از معافیت یک ماه به ازای یک ماه سابقه جبهه

رییس فراکسیون ایثارگران مجلس گفت: فرزند آزادگان تا سقف ۲۰ هزار در سال اول برنامه ششم، به ازای هرماه اسارت یک ماه کسر خدمت از نظام وظیفه دارند.
حسن نوروزی درگفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تأیید قانون کسر خدمت فرزندان ایثارگر در جلسه مشترک رییس مجلس با رییس ستاد مسترک نیروی های مسلح،گفت: کسر خدمت فرزندان ایثارگر موضوع بند د ماده ۸۸ قانون برنامه ششم توسعه در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت، در این بند تاکید شده فرزندان رزمندگان با سابقه حضور در جبهه به ازای هرماه حضور یک ماه کسر خدمت از نظام وظیفه داشته باشند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان درمجلس شورای اسلامی، افزود: همچنین طبق این بند از ماده ۸۸ فرزند آزادگان به ازای هرماه اسارت یک ماه کسر خدمت از نظام وظیفه دارند، ضمن اینکه فرزندان جانبازان به ازای هردرصد جانبازی یک ماه کسر خدمت از نظام وظیفه خواهند داشت.
وی تاکید کرد: در این نشست پس از بحث ها و گفت وگو های پی درپی و پس از مشخص شدن تعداد سربازان، افراد مشمول معافیت و فرزندان ایثارگر مقرر شد تا سقف ۲۰ هزار در سال اول اجرای برنامه ششم از قانون کسر خدمت استفاده کنند.
وی با اشاره به اینکه با تصویب این قانون بخش عظیمی از دغدغه های فرزندان ایثارگران حل خواهد شد، گفت: ایثارگران خدمات شایسته ای انجام دادند، بنابراین باید از خدمات آنها تشکر و فرهنگ ایثارگری را در جامعه نهادینه کرد، البته درخصوص قانون اعطای گواهینامه به افراد بدون کارت پایان خدمت مقرر شد ستاد مشترک در اسرع وقت قانون را اجرا کند.
نوروزی با بیان اینکه به هیچ عنوان نمی توان اجرای قانون را معطل گذاشت، افزود: طبق برنامه ششم توسعه و بر اساس ماده ۵۴ قانون بیمه شخص ثالث، نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران باید ظرف مدت سه ماه ترتیبی اتخاذ کند که امکان دسترسی به بانکهای اطلاعاتی آن نیرو در ارتباط با موضوعات مورد نیاز از قبیل مشخصات وسایل نقلیه و دارندگان آنها و گواهینامه های صادرشده و همچنین سوابق تخلفات و تصادفات رانندگان، از طریق سامانه های الکترونیکی به صورت برخط برای مراجع قضائی، صندوق و بیمه مرکزی فراهم کند.

اخذ گواهینامه بدون نیاز به کارت پایان خدمت

این نماینده مردم درمجلس دهم، با تاکید براینکه طبق این قانون اخذ گواهینامه نیازمند کارت پایان خدمت و معافیت سربازی نیست، تصریح کرد: خوشبختانه امروز ستاد مشترک در بیانیه ای اجرای قانون را مورد تاکید قرار داده است، همچنین در خصوص خرید خدمت فرزندان ایثارگر طبق قانون مصوبات مجلس اجرایی خواهد شد.

سقفی برای خرید خدمت فرزندان ایثارگر دیده نشده است

رییس فراکسیون ایثارگران مجلس، با اشاره به اینکه برای کسر خدمت در سال اول اجرای برنامه ۲۰ هزار نفر شامل می شوند، گفت: برای خرید خدمت سقفی در نظرگرفته نشد، ضمن اینکه برای معافیت موضوع یک ماه سابقه جبهه و کاهش یک ماه معافیت به تصویب رسید.آموزش ریاضی 1 آموزش ترمودینامیک آموزش اتوکد
آموزش ریاضی 2 آموزش هوش مصنوعی آموزش 3DS Max
آموزش فیزیک پایه آموزش زبان های خارجی آموزش مجموعه آفیس
آموزش نظریه گراف آموزش تحقیق در عملیات آموزش متلب و سیمیولینک
آموزش آمار و احتمال آموزش طراحی الگوریتم آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش معادلات دیفرانسیل آموزش ساختمان داده ها آموزش زبان های برنامه نویسی
آموزش نگارش متون دانشگاهی آموزش نرم افزارهای طراحی آموزش راه اندازی و مدیریت سایت
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن