1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 3٫00 out of 5)
Loading...
دروس مهندسی صنایع دروس مدیریت آموزش رباتیک
دروس آمار و داده کاوی دروس علوم مالی آموزش ساخت بازی
دروس مهندسی شیمی دروس مهندسی برق آموزش زبان انگلیسی
دروس مهندسی عمران دروس مهندسی قدرت آموزش برنامه نویسی
دروس مهندسی معماری دروس مهندسی کنترل آموزش هوش مصنوعی
دروس مهندسی مکانیک آموزش مجموعه آفیس آموزش طراحی وبسایت
دروس مهندسی پزشکی آموزش های طراحی و گرافیک آموزش راه اندازی سایت
دروس مهندسی نرم افزار آموزش نگارش متون دانشگاهی آموزش برنامه نویسی اندروید
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس
اخبار دانشگاهی

آخرین مهلت دریافت کارت آزمون فراگیر ارشد پیام نور

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دوره‌های فراگیر کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور ساعت ۲۴ امشب به پایان می‌رسد.

دکتر حسین توکلی در گفتگو با ایسنا ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: براساس برنامه زمانی اعلام شده کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از ساعت ۱۲ ظهر روز سه‌شنبه ۵ دی ماه ۹۶ بر روی سایت سازمان سنجش  و آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.com قرار گرفت و داوطلبان تا ساعت ۲۴ امروز پنجشنبه ۷ دی ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به مشاهده و دریافت پرینت کارت شرکت در آزمون و برگه راهنمای مربوطه اقدام کند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: برای شرکت در جلسه همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

توکلی با بیان اینکه آزمون ارشد فراگیر پیام نور، صبح روز جمعه ۸ دی ماه ۹۶ با شرکت ۵۶ هزار و ۱۷۹ داوطلب برگزار می‌شود، گفت: از این تعداد شرکت کننده ۳۸ هزار و ۱۸۰ نفر زن و مابقی مرد هستند.

وی افزود: آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در ۸۰ شهرستان و ۹۳ حوزه‌ امتحانی برگزار خواهد شد و در جلسه آزمون به هر یک از داوطلبان رشته‌های امتحانی مختلف یک بسته نایلونی حاوی یک برگ پاسخ‌نامه و یک جلد دفترچه سئوال که در آن مجموع سئوالات دروس رشته‌های امتحانی ذیربط درج گردیده، داده می‌شود که داوطلبان باید در مدت تعیین شده به سئوالات مربوطه پاسخ دهند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار کرد:‌ تعداد سئوالات هر یک از رشته‌های امتحانی و مدت پاسخگویی به آنها به شرح مندرج در جدول صفحه دو برگه راهنما است که بر روی جلد دفترچه آزمون هر داوطلب درج شده است.

.

درج آگهی رایگان | معرفی کانال های تلگرام | بلیط هواپیما | خرید بلیط هواپیما

.

وی ادامه داد: دفترچه سئوالات کلیه داوطلبان شخصی سازی شده و شماره داوطلبی و نام و نام خانوادگی هر داوطلب بر روی جلد آن درج شده است. این دفترچه دارای تنوع بوده و در انواع  a ،b و c تولید شده است و کد عددی و حروف انگلیسی a ،b و c که روی دفترچه سئوال داوطلبان درج شده باید با کد عددی و حرف انگلیسی درج شده و پاسخنامه مطابقت داشته باشد.

دکتر توکلی گفت: تا ساعت ۹ صبح امروز ۳۲ هزار و ۶۹۰ نفر پرینت کارت آزمون را دریافت کرده‌اند و سایر داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۷ دی ماه فرصت دارند پرینت کارت خود را تهیه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه با بیان اینکه در این آزمون برای هر پاسخ غلط نمره منفی منظور نمی‌شود، اظهار کرد: اگر به سئوالی بیش از یک پاسخ داده شود همه‌ پاسخ‌ها غلط محسوب شده و به آن سئوال نمره‌ای تعلق نمی‌گیرد.

توکلی در پایان خاطر نشان کرد:‌ظرفیت پذیرش در این آزمون ۳۱ هزار و ۶۰ نفر برای هزار و ۳۷۱ کد رشته محل است.

 آموزش ریاضی 1 آموزش ترمودینامیک آموزش اتوکد
آموزش ریاضی 2 آموزش هوش مصنوعی آموزش 3DS Max
آموزش فیزیک پایه آموزش زبان های خارجی آموزش مجموعه آفیس
آموزش نظریه گراف آموزش تحقیق در عملیات آموزش متلب و سیمیولینک
آموزش آمار و احتمال آموزش طراحی الگوریتم آموزش برنامه نویسی اندروید
آموزش معادلات دیفرانسیل آموزش ساختمان داده ها آموزش زبان های برنامه نویسی
آموزش نگارش متون دانشگاهی آموزش نرم افزارهای طراحی آموزش راه اندازی و مدیریت سایت
● آموزش های رایگان ● تبلیغات دیجیتال هوشمند ● استخدام در فرادرس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن